Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa - Księgowy

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, światowego lidera z branży produkcyjnej

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości

  • Udział w zamknięciu miesiąca

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT

  • Ewidencja środków trwałych

  • Nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych

  • Księgowanie faktur, wyciągów bankowych

  • Współpraca z audytem, instytucjami zewnętrznymi

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek finansowy, księgowy)

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w księgowości

  • Znajomość bieżących przepisów księgowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Znajomość Axapta, Epicor, Rewizor

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie

  • Możliwość elastycznych godzin pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Rozwój zawodowy w strukturach firmy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • platforma benefitowa Sodexo