Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy

IDEA HR Group Sp. z o.o. sp.k.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Zajmowanie się ewidencją rozrachunków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Współpraca z klientami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości

  • Doświadczenie w obszarze księgowości i finansów (mile widziane zarówno osoby z krótkim, jak i wieloletnim doświadczeniem)

  • Umiejętność planowania i organizowania czasu pracy

  • Sumienność i zaangażowanie

Pracodawca oferuje

  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwój zawodowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Przewiń do profilu firmy