Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Ship-Service S.A.O firmie

4 2004 500 brutto / mies.
  • Tama Pomorzańska 1
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ship-Service S.A.

Tama Pomorzańska 1

Szczecin

SHIP-SERVICE S.A. jest Spółką należącą do Grupy Kapitałowej PKN ORLEN. Jest wiodącym dostawcą paliw żeglugowych,  świadczy usługi odbioru odpadów dla statków morskich w polskich portach.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ewidencji księgowej operacji bankowych w PLN i w walucie-w tym przygotowywanie przelewów
  • Księgowanie importu usług, przygotowanie dodatkowych zestawień dla potrzeb deklaracji VAT
  • Księgowanie/rozliczanie zaliczek, delegacji pracowniczych
  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych, tworzenie rezerw
  • Uzgadnianie kont rozrachunkowych, wystawianie wezwań do zapłaty i not odsetkowych
  • Prowadzenie likwidatury faktur
  • Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • Przygotowywanie raportów i zestawień niezbędnych do przeprowadzenia procesu rozliczeniowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia
  • staż pracy min. 5 lat
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość  przepisów podatkowych
  • rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • komunikatywność
  • umiejętności analityczne
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • znajomość obsługi programów finansowo-księgowych, MS OFFICE i EXCEL

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w kreatywnym zespole, obsługa polskich i zagranicznych kontrahentów.
  • Zdobycie doświadczenia w rozwojowej i niszowej branży łączącej transport wodny/lądowy i zaopatrzenie statków w paliwa
  • Współpraca i kontakty z innymi spółkami GK PKN ORLEN
  • Wynagrodzenie, w pełni konkurencyjne i adekwatne dla tego typu stanowiska pracy i branży

Ogłoszenie archiwalne