Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIEO firmie

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE

aleja Powstańców Wielkopolskich 72

Szczecin

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 PUM w Szczecinie to szpital wieloprofilowy, świadczący usługi zdrowotne nie tylko dla pacjentów ze Szczecina, ale i z całego województwa zachodniopomorskiego, a często również z przyległych regionów kraju. W jego strukturze funkcjonuje 12 klinik, 3 zakłady, samodzielne oddziały i ośrodki, kilkanaście pracowni specjalistycznych oraz poradni.

Szpital to nie tylko działalność medyczna, SPSK-2 prowadzi wiele wielomilionowych inwestycji związanych zarówno z modernizacją istniejących budynków jak również budową nowych obiektów. Ponadto efektem skutecznej i przemyślanej strategii rozwoju jest zajmowanie czołowych miejsc wśród placówek medycznych w corocznych rankingach Ochrony Zdrowia.

Opis stanowiska:

  • księgowanie kontraktów personelu medycznego m.in.  lekarzy, pielęgniarek,
  • weryfikacja zgodności faktur z zawartymi umowami,
  • księgowanie na kontach zespołu 4 i 5,
  • przegotowanie zestawień dla Dyrekcji SPSK2

Wymagania:

  • Wykształcenie: ekonomiczne  średnie lub wyższe
  • Znajomość arkusza Excel,
  • Umiejętność księgowania na kontach zespołu 4 i 5 (pełna księgowość),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości,
  • Znajomość ustaw podatkowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność, terminowość.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • umowa o pracę,
  • godziny pracy: pon. - pt. 7:25 - 15:00

Ogłoszenie archiwalne