Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń, Polska
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Toruń

Toruń

Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
ogłasza nabór na wolne stanowisko:

Zakres obowiązków:

  1. Weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych (zakup i sprzedaż);
  2. Współpraca z US, ZUS;
  3. Wystawianie faktur, faktur korygujących, not obciążeniowych, not korygujących;
  4. Przygotowywanie przelewów w systemie bankowym;
  5. Kontrola płatności;
  6. Przygotowywanie rejestrów VAT;
  7. Prowadzenie rejestru faktur;
  8. Uzgadnianie rozrachunków;
  9. Prowadzenie ewidencji i dokumentacji związanej z obsługą kasową;
  10. Przygotowywanie różnego rodzaju dokumentacji oraz raportów na potrzeby Zarządu;
  11. Wykonywanie innych zleconych czynności z zakresu księgowości.

Niezbędne wymagania:

  1. Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe.
  2. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  3. Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
  4. Komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy;
  5. Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excela).

Wymagane dokumenty.

  1. List motywacyjny, życiorys.
  2. Kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie, zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania
lub składać w zamkniętej kopercie w siedzibie Toruńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
przy ul. Watzenrodego 17, 87-100 Toruń, z dopiskiem na kopercie:

„Nabór na stanowisko Księgowego TBS Sp. z o.o.",
w terminie do dnia 14.07.2020 r. do godz. 15:00
Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane
Wymagane w ogłoszeniu o naborze dokumenty aplikacyjne, powinny być opatrzone klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy