Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

PROSPERO Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PROSPERO Biuro Rachunkowe istnieje na rynku od 2001 roku. Świadczymy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Firm. Jesteśmy nowoczesną Firmą pracującą na zintegrowanych systemach księgowych, zatrudniającą specjalistów z pasją. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku usług księgowych.

W związku z rozwojem, poszukujemy do Naszego zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości klientów biura,
  • kompletowanie dokumentów oraz ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • obliczanie podatków,
  • bieżący kontakt z klientami biura,
  • obsługa programów księgowych,
  • aktualizowanie wiedzy z zakresu podatków i rachunkowości.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – ekonomia, rachunkowość, finanse,
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima lub Enova,
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i obowiązujących terminów,
  • otwartość w budowaniu relacji i kontakcie z klientami,
  • samodzielność, dokładność, rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • pracę w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy