Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rachunkowe Małgorzata Wojak

    Biuro Rachunkowe Małgorzata Wojak istnieje na ryku od 1991 roku. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, doradztwa podatkowego oraz usług kadrowych. W związku z rozwojem firmy, obecnie poszukujemy dodatkowej osoby do naszego zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    (umowa o pracę na czas nieokreślony)

    Zakres zadań:

    • budowanie relacji i bieżący kontakt z klientami biura,
    • kompletowanie dokumentów i ewidencjonowane zdarzeń gospodarczych,
    • wyliczanie podatku i sporządzanie deklaracji,
    • obsługa programów księgowych Optima i Wapro Fakir,
    • udział w szkoleniach aktualizujących wiedzę podatkową.

    Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości,
    • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie atutem,
    • znajomość programów księgowych Wapro Fakir i Optima będzie atutem,
    • umiejętność budowania relacji z klientami,
    • ukierunkowanie na poszerzanie wiedzy.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • zatrudnienie na umowie o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
    • udział szkoleniach z zakresu zmian w przepisach podatkowych,
    • miłą atmosferę w kilkuosobowym zespole księgowych.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie następującej kaluzyli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Biura Rachunkowego Małgorzata Wojak z siedzibą w Toruniu, przy ul. Kościuszki 41/47 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.