Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział TychyO firmie

  • Serdeczna 40, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy

Serdeczna 40

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i kontrola faktur zakupu oraz faktur sprzedaży.

  • Przygotowywanie faktur do płatności.

  • Monitorowanie różnic ilościowych i wartościowych w rozliczeniach z dostawcami i klientami.

  • Uzgadnianie sald dostawców, odbiorców, kont bilansowych.

  • Księgowanie rezerw, zamknięcie miesiąca.

  • Kontrola i przygotowywanie raportów VAT.

  • Pomoc w przygotowaniu raportów do GUS-u, NBP oraz sprawozdań finansowych.

  • Sporządzanie analiz i raportów kosztowych i finansowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości (np. w biurze rachunkowym).

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Płynność w korzystaniu z MsOffice.

  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Elastyczność, samodzielność.

  • Umiejętności analityczne, dokładność, sumienność.

  • Samodzielność, orientacja na osiągnięcia i rezultaty.

  • Gotowość do ciągłego rozwoju.

  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Szkolenia w zakresie VAT, CIT, PIT.

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie.

  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy.

  • Możliwości rozwoju.

  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • nagroda frekwencyjna