Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Księgowa/Księgowy w biurze rachunkowym

KANCELARIA JASTA sp. z o.o.O firmie

  • Nowokościelna 7, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KANCELARIA JASTA sp. z o.o.

Nowokościelna 7

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • ocena dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym,

  • wprowadzanie dokumentów do Ewidencji VAT,

  • dekretowanie dokumentów,

  • uzgadnianie rozrachunków,

  • wprowadzanie wyciągów bankowych,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • uzgadnianie kont do bilansu,

  • kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, co najmniej średnie,

  • znajomość programów pakietu Ms Office,

  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • terminowość,

  • poczucie obowiązku,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • znajomość programu księgowego INSERT,

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

To oferujemy

Oferujemy pracę w młodym zespole, możliwość zdobywania nowych kompetencji, wsparcie merytoryczne, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjne wynagrodzenie.

Jesteśmy firmą rodzinną, która swoją działalność opiera na wieloletnim doświadczeniu w biznesie. Znamy problemy przedsiębiorców, dlatego obsługujemy klientów tak jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Kontynuujemy tradycję tworząc biznes oparty na wartościach od prawie 20 lat. Świadczymy kompleksowe usługi. Nie zamykamy się na wąskie specjalizacje. Doradzamy, wskazując najlepsze rozwiązania fiskalno-księgowe, prawne oraz podatkowe. Rozwiązania jakie proponujemy to suma naszej wiedzy, doświadczeń oraz ciągła praca nad komunikacją z klientem. Dzięki kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej, prawnej oraz podatkowej pomagamy rozwijać firmy na całym Śląsku.

Przewiń do profilu firmy