Logo Pracuj.pl

Księgowa/Księgowy w Dziale Finansowo-Księgowym

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKIO firmie

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI

Aleja Papieża Jana Pawła II 31

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów: rozliczenia zaliczek, delegacji, faktur VAT, w walucie PLN i obcej, wycena operacji walutowych, wprowadzanie dokumentów do systemu FK, przygotowywanie ww. dokumentów do akceptacji i do realizacja płatności,
  • kontrola formalno-rachunkowa list wynagrodzeń z osobowego funduszu płac (OFP) i bezosobowego funduszu płac (BFP), Funduszu Stypendialnego (FS),
  • realizacja płatności list stypendialnych w systemie bankowym,
  • uzgadnianie FS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe i 2 lata stażu pracy lub średnie ekonomiczne i 4 lata stażu pracy,
  • minimum 2-letnia praktyka zawodowa na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • znajomość podstawowa ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku VAT,
  • znajomość zasad rozliczania delegacji, zaliczek, windykacji należności,
  • znajomość analizy na kontach zespołu 2, 4, 5, 6, 7, 8 oraz kont pozabilansowych,
  • znajomość pakietu OFFICE.

To oferujemy

  • pełny wymiar etatu,
  • miłą atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w instytucji o ustabilizowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • życiorys (CV),
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe, szkoleń, ukończonych kursów,
  • zgoda kandydata/-tki na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem na stanowisko księgowa/y złożoną na formularzu dostępnym do pobrania pod linkiem: Rodo – kandydat do pracy – zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna

Dokumenty dodatkowe:

  • Dokumenty rekrutacyjne, w tym CV oraz list motywacyjny należy składać drogą elektroniczną w terminie do dnia 30.04.2021 r.
  • Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
  • Bliższe informacje dotyczące w/w naboru można uzyskać w Dziale Finansowo-Księgowym US pod nr telefonu : 91 444-11-08.

Księgowa/Księgowy w Dziale Finansowo-Księgowym, Aleja Papieża Jana Pawła II 31, Szczecin