Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy w Dziale Finansowo-Księgowym

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKIO firmie

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI

Aleja Papieża Jana Pawła II 31

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów: rozliczenia zaliczek, delegacji, faktur VAT, w walucie PLN i obcej, wycena operacji walutowych, wprowadzanie dokumentów do systemu FK, przygotowywanie ww. dokumentów do akceptacji i do realizacja płatności,

  • kontrola formalno-rachunkowa list wynagrodzeń z osobowego funduszu płac (OFP) i bezosobowego funduszu płac (BFP), Funduszu Stypendialnego (FS),

  • realizacja płatności list stypendialnych w systemie bankowym,

  • uzgadnianie FS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe i 2 lata stażu pracy lub średnie ekonomiczne i 4 lata stażu pracy,

  • minimum 2-letnia praktyka zawodowa na samodzielnym stanowisku księgowym,

  • znajomość podstawowa ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku VAT,

  • znajomość zasad rozliczania delegacji, zaliczek, windykacji należności,

  • znajomość analizy na kontach zespołu 2, 4, 5, 6, 7, 8 oraz kont pozabilansowych,

  • znajomość pakietu OFFICE.

To oferujemy

  • pełny wymiar etatu,

  • miłą atmosferę pracy,

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w instytucji o ustabilizowanej pozycji,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,

  • życiorys (CV),

  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe, szkoleń, ukończonych kursów,

  • zgoda kandydata/-tki na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem na stanowisko księgowa/y złożoną na formularzu dostępnym do pobrania pod linkiem: Rodo – kandydat do pracy – zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna

Dokumenty dodatkowe:

  • Dokumenty rekrutacyjne, w tym CV oraz list motywacyjny należy składać drogą elektroniczną w terminie do dnia 30.04.2021 r.

  • Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Bliższe informacje dotyczące w/w naboru można uzyskać w Dziale Finansowo-Księgowym US pod nr telefonu : 91 444-11-08.