Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy w Zespole Rozrachunków

Komputronik S.A w restrukturyzacji

  • Wołczyńska 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wołczyńska 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja wyciągów z rachunków bankowych, złotówkowych i walutowych oraz innych form zapłat

  • Ewidencja i uzgadnianie rozrachunków z tytułu sprzedaży produktów i usług

  • Rozliczanie zapłat do należności i zobowiązań

  • Analiza i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych

  • Obsługa rozrachunków z wszelkimi podmiotami współpracującymi

  • Weryfikacja not korygujących

  • Przygotowywanie wycen bilansowych

  • Księgowanie odpisów aktualizujących należności

  • Wsparcie przy przygotowaniu sprawozdań finansowych (obszar rozrachunków)

  • Obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego

  • Analiza nierozliczonych należności z Działem Finansowym

Nasze wymagania

  • Min. 1,5 roku doświadczenia w pracy w dziale księgowości lub biurze rachunkowym

  • Znajomość zasad rachunkowości, orientacja w przepisach podatkowych i ustawie o rachunkowości

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, podatki, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne), bądź ukończony kurs rachunkowości

  • Praktyczna znajomości MS Excel i umiejętności organizacji pracy własnej

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość programów księgowych klasy ERP będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • rekrutacje wewnętrzne