Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Albero InvestO firmie

Albero Invest

Zielna 37

Warszawa

Albero Invest to prężna spółka deweloperska z Warszawy, która od kilku lat współpracuje z  liczną grupą, specjalistów z zakresu budownictwa. Inżynierowie i kadra techniczna Albero Invest osobiście nadzoruje każdy etap inwestycji w trosce o jego rzetelne wykonanie. Zawsze współpracuje z najlepszymi fachowcami w branży. Nasze projekty powierzamy utalentowanym architektom, ponieważ w kwestiach jakości nie idziemy na kompromisy. Fundamentem działań spółki jest doświadczenie w branży budowlanej, inwestycyjnej, silne podstawy merytoryczne oraz chęć wdrażania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. W roku 2018 spółka zrealizowała projekt deweloperski – Klonowy Zakątek, który stał się dodatkowym impulsem w rozwoju firmy. W tym samym roku spółka została również przyjęta do grona członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a jej plany inwestycyjne obejmują kilka projektów deweloperskich w Wilanowie, Mokotowie, Ursynowie i Ochocie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • bieżące rozliczanie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami,
  • kontrola i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • uzgadnianie rejestrów VAT i sporządzanie deklaracji
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku
  • przygotowywanie dokumentacji do banku
  • opracowywanie zestawień/raportów księgowych i finansowych

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość zasad rachunkowości i zagadnień finansowo-księgowych, w szczególności podatkowych (CIT, VAT) poparta minimum 2-3 letnim doświadczeniem zawodowym,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • skrupulatność i terminowość,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy w zakresie finansów i księgowości,
  • otwartość na zmiany i nowe doświadczenia
  • mile widziana znajomość programu Raks SQL
  • doświadczenie w branży deweloperskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy
  • długofalowe zatrudnienie w stabilnej firmie
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy