Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

VIG PolskaO firmie

VIG Polska

al. Jerozolimskie 162

Warszawa

Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku, należące do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group, w związku z rozwojem, poszukujemy kompetentnych osób do pracy na stanowisko:

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • weryfikacja i ewidencja dokumentów zakupowych pod względem formalno-rachunkowym
  • ewidencja i księgowanie dokumentów RMK, RMP,  Środki trwałe, WNIP,  wyciągi  bankowe
  • ewidencja i księgowanie dokumentów magazynowych, uzgadnianie stanów magazynowych
  • analiza i weryfikacja rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
  • analiza i weryfikacja prawidłowości dokumentacji i zapisów księgowych
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach
  • sporządzanie deklaracji  JPK, CIT
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytu.

Wymagania

  • Znajomości przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,
  • Wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość),
  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność weryfikacji wykonanej przez siebie pracy,
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobrą umiejętność współpracy i komunikacji,
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office, szczególnie  MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 07:30 a 09:00)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Compensa
  • Rozwój kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy