Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Panek SAO firmie

Panek SA

Grójecka 208

Warszawa

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Działamy na rynku od 20 lat, w tym dodatkowo od ponad 3 lat świadczymy usługi związane ze współdzieleniem samochodów, a swoje usługi świadczymy także poza granicami Polski. W całym kraju zatrudniamy blisko 250 osób.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych usług poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • odpowiedzialność za zgodność prowadzonych dokumentacji i rozliczeń księgowych,
  • współtworzenie dokumentacji księgowej, procedur wewnętrznych w zakresie księgowości i obiegu dokumentów księgowych oraz rozliczeń,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • min. 5-letnie doświadczenie w księgowości,
  • wykształcenie wyższe: finanse, ekonomia lub rachunkowość,
  • znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności program Excel),
  • dokładność, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność i bezkonfliktowość,
  • proaktywna postawa,
  • mile widziana znajomość programu COMARCH XL.

Oferujemy Ci:

  • samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • komfortowe miejsce pracy w kameralnym zespole,
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. opiekę medyczną i kartę sportową,
  • budżet na szkolenia zawodowe,
  • stałe zniżki na usługi Spółki.

Wyślij swoje CV i dołącz do Panek!

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne