Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

GRUPA PROFBUD Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

GRUPA PROFBUD Sp. z o.o. Sp. k.

Obozowa 57

Warszawa

Firma deweloperska GRUPA PROFBUD Sp. z o.o. Sp. k.
poszukuje do zespołu doświadczonej osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno- rachunkowym
  • ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym
  • analiza i bieżąca kontrolę poprawności zapisów księgowych przed zamknięciem miesiąca
  • sporządzanie kalkulacji oraz deklaracji podatkowych
  • prowadzenie procesu związanego z zamknięciem roku, w tym sporządzanie sprawozdania finansowego
  • sporządzanie bieżących raportów na potrzeby wewnętrzne Grupy
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym audytorami badającymi księgi rachunkowe
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży deweloperskiej lub budowlanej)
  • znajomość zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
  • umiejętność samodzielnej organizacji dnia pracy oraz analitycznego myślenia
  • skrupulatność, sumienność oraz terminowość w realizacji zadań
  • umiejętność współpracy i pracy w zespole
  • mile widziana znajomość systemów finansowo-księgowych i sprzedażowych typu: Enova 365 czy system Develogic

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty sportowe

Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne