Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

Perfetti Van Melle PolskaO firmie

  • Krakowiaków 50, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Perfetti Van Melle Polska

Krakowiaków 50

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych

  • Kontrola rozrachunków z kontrahentami

  • Kontrola poprawności numerów kont bankowych u kontrahentów

  • Przygotowywanie płatności krajowych i zagranicznych

  • Przygotowywanie i kontrola wewnętrznych kredytów i obciążeń pracowniczych

  • Udział w czynnościach dotyczących zamknięcia miesiąca i roku obrotowego

Nasze wymagania

  • Posiada min. 3 letnie doświadczenie w obszarze finansów i księgowości oraz wykształcenie kierunkowe – ekonomia, rachunkowość

  • Pracowała z systemem SAP

  • Bardzo dobrze zna pakiet MS Office

  • Komunikuje się w j. angielskim w mowie i piśmie

  • Posiada wiedzę z zakresu rachunkowości, polskiego prawa podatkowego

  • Jest dokładna, rzetelna, dotrzymująca terminów

  • Potrafi planować i organizować swoją pracę pod presją czasu

  • Posiada umiejętność komunikacji i współpracy z różnymi działami i szczeblami w organizacji

To oferujemy

  • Zadania pełne wyzwań w innowacyjnym i przyjaznym otoczeniu

  • Umowę o pracę

  • Premię roczną

  • Pakiet benefitów takich jak: (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, możliwość skorzystania z pracowniczego programu emerytalnego, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)

  • Możliwa również praca zdalna po okresie wdrożenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny