Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

getsix Warszawa sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek

  • Prowadzenie i kontrolę ewidencji VAT

  • Udział w sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i CIT

  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych

  • Współpracę z klientami, urzędami i instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Dokładność i staranność

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie

  • Pakiet świadczeń medycznych

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

getsix Warszawa sp. z o.o.

getsix Warszawa Sp.zo.o. jest doświadczonym , silnym partnerem biznesowym oferującym szeroki wachlarz usług w dziedzinie finansów i księgowości, obsługi kadrowo- płacowej, doradztwa biznesowego i konsultingu dla zagranicznych inwestorów na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty:

1. CV oraz list motywacyjny

2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych wg wzoru zamieszczonego poniżej. Jednakże prosimy o podpisanie i odesłanie tej zgody jedynie wówczas, gdy Kandydat chce wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez naszą Spółkę lub gdy dokumenty rekrutacyjne z jakiś przyczyn będą zawierać dane wrażliwe tj. szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (niemniej jednak zaznaczamy, że Spółka nie oczekuje i nie wymaga umieszczania tego typu danych w CV i dokumentach rekrutacyjnych):

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w toku rekrutacji

o Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez getsix Warszawa sp. z o.o. w Warszawie (ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.*

o Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez getsix Warszawa sp. z o.o. w Warszawie (ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa) w celu udziału w dalszych procesach rekrutacji.*

*Proszę zaznaczyć właściwe

Miejscowość i data: _________________ Podpis: ____________________

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.