Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

AHU ADARO firmie

AHU ADAR

Aleje Jerozolimskie 200

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie i dekretowanie dokumentów księgowych (wyciągi bankowe, sprzedaż)

  • Uzgadnianie stanów magazynowych

  • Bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych

  • Uzgadnianie rejestrów VAT

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym

  • Inne zadania biurowe, księgowe zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Samodzielność, dokładność, staranność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność przyswajania nowych informacji

  • Mile widziana znajomość programów WF-MAG, WF-FAKIR

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Pozytywną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju

  • Karty Multisport