Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

DIM CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Grzybowska 87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DIM CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grzybowska 87

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • Sporządzanie informacji, sprawozdań i deklaracji (w tym US i GUS),

  • Nadzorowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym,

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych,

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów,

  • Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów spółki,

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku księgowym,

  • Znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości,

  • Umiejętność nauki oprogramowania księgowego,

  • Znajomość Excela,

  • Umiejętności analityczne,

  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Wykształcenie ekonomiczne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w przyjaznym, dynamicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia nowych doświadczeń,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej,

  • Pracę w siedzibie firmy w Warszawie,

  • Atrakcyjne warunki finansowe,

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna itp.).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

DIM Construction Sp. z o.o. to doświadczony partner technologiczno-inżynieryjny w realizacji złożonych inwestycji liniowych, paliwowych i kubaturowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów na rynku budowlanym. Realizujemy inwestycje o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa energetycznego i ochrony środowiska. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, pozwalającego na wykonywanie specjalistycznych prac. Współpracujemy z wymagającymi inwestorami – państwowymi, samorządowymi i prywatnymi.

Przewiń do profilu firmy

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.