Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Cinema City Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • księgowanie faktur zakupu,

  • przygotowywanie płatności i wprowadzanie do systemu bankowego,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,

  • przygotowywanie raportów miesięcznych i kwartalnych,

  • aktywny udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Księgowa,

  • wykształcenie kierunkowe z obszaru finansów i rachunkowości,

  • dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel,

  • sumienność i zaangażowanie w realizację zadań.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • pakiet socjalny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bilety do kina

Cinema City Poland należy do grupy Cineworld, która obecna jest w branży kinowej od niemal 90 lat. W tym momencie jest drugą największą siecią kinową na świecie obejmującą 9 518 sal w 790 kinach. Cineworld działa w 10 krajach - w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Polsce, Irlandii, Izraelu, Czechach, Bułgarii, Rumunii, na Węgrzech i na Słowacji. Rocznie organizuje 14,5 miliona projekcji filmowych, które wyświetlane są ponad 300 milionom widzów. W Polsce Cinema City jest operatorem 34 kin zlokalizowanymi w 20 miastach, oferując klientom najlepsze doświadczenia filmowe z zastosowaniem technologii IMAX®, SCREENX™ i 4DX® oraz unikalną strefę VIP. W grudniu 2015 roku Cinema City wprowadziło UNLIMITED, pierwszy program abonamentowy oferujący jego użytkownikom oglądanie nielimitowanej liczby filmów 2D za stałą, miesięczną opłatą.

Przewiń do profilu firmy

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.