Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

EDIPRESSE POLSKA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Spółki w systemie SAP

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • wykonywanie przelewów,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • rozliczanie zaliczek pracowniczych,

  • wystawianie faktur sprzedaży,

  • przygotowywanie bieżących analiz i zestawień na potrzeby Spółki,

  • udział w przygotowywaniu kalkulacji do deklaracji podatkowych Spółki,

  • udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych wg polskiej ustawy o rachunkowości,

  • współudział w obsłudze audytu finansowego.

Nasze wymagania

  • minimum 2- letnie doświadczenie w księgowości, w zakresie księgowości kosztów,

  • dobra znajomość systemu SAP,

  • umiejętność dekretowania i księgowania dokumentów finansowych,

  • dobra znajomość podatków VAT oraz CIT,

  • dobra znajomość zasad rachunkowości,

  • wykształcenie wyższe, preferowane finansowe lub ekonomiczne,

  • dobra znajomość programu Excel,

  • certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, będzie dodatkowym atutem,

  • gotowość zdobywania nowych umiejętności i chęć realizowania różnorodnych zadań,

  • dbałość o szczegóły, systematyczność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie wybranej formy: umowa o pracę lub B2B,

  • pracę w międzynarodowej firmie mediowej z silną pozycją rynkową,

  • możliwość poszerzania wiedzy i kompetencji w zakresie księgowości i podatków,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,

  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

Edipresse Polska to międzynarodowa firma mediowa intensywnie rozwijająca portfolio serwisów internetowych (m.in. viva.pl, polki.pl, wizaz.pl, party.pl, niania.pl, mamotoja.pl, gotujmy.pl) oraz wydająca magazyny (m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!,Mamotoja).

Przewiń do profilu firmy