Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Betacom S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie i dekretowanie faktur kosztowych i sprzedażowych, wyciągów bankowych i innych dokumentów księgowych;

  • Ewidencjonowanie dokumentów we właściwych rejestrach;

  • Rozliczanie delegacji służbowych;

  • Bieżące kontrolowanie rozrachunków, oraz potwierdzanie sald z kontrahentami;

  • Przygotowywanie przelewów;

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych; rozliczeń międzyokresowych itp.;

  • Księgowanie i weryfikacja dokumentów magazynowych;

  • Uzgadnianie rejestrów VAT;

  • Czynny udział w zamknięciu okresów rozliczeniowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe ekonomiczne ( Rachunkowość, Finanse);

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;

  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia;

  • Zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość systemu finansowo-księgowego Symfonia

  • Znajomość obsługi oprogramowania klasy ERP ( mile widziane doświadczenie w pracy z programami Microsoft Dynamix AX);

  • Praktyczna znajomość aplikacji MS Office.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Betacom S.A. należy do czołówki największych integratorów na polskim rynku. Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, wdrażaniu systemów e-learningowych, budowie bezpieczeństwa i archiwizacji danych oraz tworzeniu oprogramowania na zamówienie.

Przewiń do profilu firmy