Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

Aviva

Aviva

Inflancka 4B

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dekretów księgowych i księgowanie operacji gospodarczych

  • Kontrola kosztów Spółki na poziomie otrzymywanych faktur (zgodności z umowami, autoryzacja, etc.)

  • Obsługa rachunków bankowych, prowadzenie rozliczeń z kontrahentami, podmiotami prowadzącymi współpracującymi ze Spółką w zakresie dystrybucji oferowanych przezeń produktów i usług, rozliczanie kosztów obciążających Spółkę

  • Analiza kont należności i zobowiązań, środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych

  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Przygotowywanie sprawozdań statystycznych i dla urzędów nadzoru

  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych oraz w przygotowaniu rozliczeń podatkowych i deklaracji podatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finanse lub księgowość)

  • 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości lub wiedza umożliwiająca samodzielną pracę

  • Znajomość zasad księgowości oraz zasad przygotowywania rozliczeń podatkowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność, dokładność

  • Otwartość na różnorodność

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie

  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Aviva

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi i wdrażać ciekawe projekty – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy