Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do księgi głównej i rejestrów VAT,

  • uzgadnianie sald kont księgowych, wyjaśnianie różnic,

  • aktywny udział w przygotowywaniu zeznań i deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (US, GUS, ZUS i inne),

  • współdziałanie i wsparcie w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej w przypadku audytów wewnętrznych i zewnętrznych,

  • aktywności związane z procesem zamknięcia miesiąca/kwartału/roku,

  • współpraca z partnerami biznesowymi oraz innymi działami w firmie w ramach obsługi spółek należących do grupy kapitałowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub inne pokrewne),

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • przepisy ustawy o rachunkowości są Ci dobrze znane,

  • posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie rozliczeń podatku VAT, CIT, PIT,

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym rozumienie dokumentów księgowych oraz prowadzenie korespondencji mailowej z podmiotami zagranicznymi,

  • obsługa programów z zakresu pakietu MS Office (w szczególności Excel) nie stanowi dla Ciebie problemu,

  • jesteś dobrze zorganizowany/a i skrupulatny/a w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane

  • znajomość systemu COMARCH ERP XL.

To oferujemy

  • pracę na pełen etat w naszym przestronnym biurze w Warszawie przy ulicy Wiertniczej,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie prowadzenia księgowości spółek należących do grupy kapitałowej,

  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • brak nudy! realizujemy wiele ciekawych projektów, a jeszcze więcej mamy w planach,

  • kartę sportową, prywatną opiekę medyczną i inne dodatki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą tworzoną przez zespół, który kocha to co robi i angażuje się w każdy projekt traktując go jako nowe wyzwanie. Jesteśmy dumni z naszej różnorodności, wzajemnego szacunku i przyjaznej atmosfery, co daje nam poczucie „drugiego domu”. Cenimy sobie możliwość bycia sobą, jesteśmy ciekawi świata, pełni entuzjazmu i pozytywnej energii. Rozwijamy się nieustannie! A w związku z prężnym rozwojem grupy kapitałowej poszukujemy wsparcia w zakresie prowadzenia księgowości. Aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy