Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

tech data polska sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,

  • Księgowanie dokumentów finansowych,

  • Weryfikowanie, analizowanie oraz kontrola zapisów księgowych

  • Wystawianie faktur sprzedaży,

  • Weryfikacja oraz sporządzanie sprawozdań GUS,

  • Weryfikacja oraz sporządzanie sprawozdań Intrastat,

  • Weryfikacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych IFT,

  • Weryfikacja oraz sporządzanie dokumentacji cen transferowych,

  • Współpraca przy przygotowaniu deklaracji CIT,

  • Współpraca przy przygotowaniu sprawozdań finansowych,

  • Sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej oraz przygotowywanie analiz finansowych firmy,

  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji i rozwoju standardów pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku,

  • Dobrą znajomość języka angielskiego – codzienna komunikacja w tym języku,

  • Doskonałą praktyczną znajomość zagadnień księgowych i podatkowych, umiejętności analityczne,

  • Bardzo dobrą umiejętność współpracy i komunikacji,

  • Bardzo dobrą znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • Znajomość systemu SAP,

  • Chęć rozwoju zawodowego.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji na rynku,

  • Jasno sprecyzowane oczekiwania, realizację ambitnych zadań pozwalających na pełne wykorzystanie Twojego potencjału zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów, którzy wspólnie pracują na sukces Tech Data w Polsce,

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie