Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

AZAGroup S.A

aleja Wyścigowa 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,

  • Uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,

  • Wystawianie faktur sprzedaży,

  • Przygotowywanie danych do rozliczeń podatkowych Spółki: CIT, VAT (m.in. import usług, odwrotne obciążenie),

  • Udział w zamykaniu okresów i raportowaniu wyników do Zarządu oraz Rady Nadzorczej

  • Pomoc w rozliczaniu wydatków pracowniczych i delegacji,

  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozliczeń oraz elektronicznego obiegu dokumentów,

  • Wsparcie w bieżących pracach działu księgowego.

Nasze wymagania

  • Min 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,

  • Znajomość zasad rachunkowości,

  • doskonała znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel,

  • Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Hybrydowy tryb pracy (stacjonarnie + zdalnie),

  • Benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, budżet szkoleniowy, zniżki pracownicze, udział w eventach integracyjnych, prezenty okolicznościowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multsport

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be oraz Renee w Polsce i zagranicą. Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.

Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 200 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy Biurze Obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy