Logo Pracuj.pl

Księgowa/Księgowy

Neinver Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Przygotowanie płatności do dostawców, uzgadnianie rozrachunków z dostawcami
  • Księgowanie rezerw kosztowych, rozliczeń międzyokresowych
  • Współpraca z zewnętrznym biurem podatkowym przy weryfikacji ujęcia podatkowego kosztów
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby przełożonego, audytorów

Nasze wymagania

  • Chęć zdobywania wiedzy, nowych doświadczeń, zaangażowanie
  • Min. 2-letnie doświadczenie w dziale księgowo-finansowym
  • Znajomość programu SAP (moduł AP) będzie atutem
  • Dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (wymóg konieczny)

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju, szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualny pakiet medyczny
  • Udział w programie kafeteryjnym Benefitsystems
  • Naukę języka angielskiego lub hiszpańskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Neinver Polska Sp. z o.o.

Firma Neinver to największy operator centrów outletowych i handlowych w Polsce.

Księgowa/Księgowy, Warszawa