Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

Multikino S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowania gospodarki magazynowej, w tym księgowanie przyjęć towarów, faktur za dostawy, rozliczanie (uzgadnianie) dostaw z fakturami, zgłaszanie i wyjaśnianie rozbieżności
  • Sprawdzenia i księgowania faktur dotyczących napraw i konserwacji wyposażenia barów
  • Przygotowywanie analiz, zestawień, uzgodnień i wydruków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie (kierunkowe)
  • 2-3 lat doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Ogólna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług oraz przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, a także dobra znajomość w zakresie prawa do odliczenia podatku naliczonego
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość programów księgowych

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ciekawy pakiet benefitów: zniżkowe bilety do kina, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie
  • Prace hybrydową z biurem w dogodnej lokalizacji (metro Świętokrzyska/Centrum)
  • Pracę w doświadczonym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Multikino S. A. jest pierwszym operatorem w Polsce, który w 1998 roku uruchomił kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu wyznaczamy najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Oferujemy największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, koncerty, maratony, transmisje sportowe, opery HD i bloki tematyczne. Od 2013 roku należymy do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Księgowa / Księgowy, Warszawa