Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

Ticketmaster Poland Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Ticketmaster Poland Sp. z o.o.

Bukowińska 22B

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola prawidłowości dokumentacji, transakcji finansowych i zapisów księgowych;
  • Dekretacja i wprowadzanie danych do ksiąg i rejestrów;
  • Analiza kont księgowych, rozrachunków, rejestrów;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Miesięczne raportowanie do centrali firmy, GUS, NBP;
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów i umów współpracy z klientami;
  • Współpraca z zewnętrzną firmą prowadzącą kadry i naliczającą płace;

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowym w międzynarodowej firmie;
  • Znajomości zagadnień podatkowych (CIT, VAT);
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość Excela;
  • Mile widziane doświadczenie w branży biletowej lub e-commerce;
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Opiekę medyczną
  • Dodatkowe benefity pracownicze
  • Możliwość rozwoju

O nas

Ticketmaster jest liderem światowego rynku sprzedaży biletów na wydarzenia działającym w 29 krajach na całym świecie. Ticketmaster Poland jest częścią największej na świecie Grupy specjalizującej się w obsłudze imprez organizowanych na żywo, której głównymi obszarami działalności są: organizacja koncertów i zarządzanie obiektami, sponsoring, rozwiązania biletowe i ecommerce oraz management artystów.

W związku z prężnym rozwojem firmy na polskim rynku, poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko pracy.

Księgowa / Księgowy, Bukowińska 22B, Mokotów, Warszawa