Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Aman sp. z o.o.

7 5009 000 brutto / mies.
  • Gizów 6, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Gizów 6

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.

  • Wprowadzenie faktur i innych dokumentów do systemu księgowego: ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu.

  • Sporządzanie i wysyłka deklaracji podatkowych i raportów dla US, ZUS, GUS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Plusem byłoby, nawet krótkie, doświadczenie w zawodzie księgowego.

  • Znajomość programu księgowego RAKSSQL.

  • Mile widziana znajomość programu "enova", "Symfonia".

  • Znajomość programów EXCEL i WORD.

  • Dobra współpraca w Zespole.

  • Uczciwość i solidarność, dyskrecja.

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole w miłej atmosferze.

  • Każdego ostatniego dnia miesiąca przelew wynagrodzenia na konto.

  • Dla osób dojeżdżających samochodem miejsce na parkingu pod naszym biurem.

O nas

Nasza firma jest biurem rachunkowym w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Istniejmy już od 1996 roku.

Zespół składa się z ośmiu osób.

Świadczymy usługi księgowe i płacowe dla różnych podmiotów:

osób fizycznych, spółek cywilnych, jawnych, komandytowych, a także dla wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych oraz fundacji i stowarzyszeń.

Staramy się, aby atmosfera w biurze spokojna i przyjazna co bardzo doceniają nasi klienci. Wielu z nich współpracuje z nami już od kilkunastu i więcej lat.