Oferta pracy

Księgowa/ Księgowy

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki.

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.

  • Składanie deklaracji podatkowych.

  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych.

  • Przygotowywanie miesięcznego zestawienia obrotów i sald kont.

  • Przygotowywanie sprawozdań statystycznych, NBP, ZUS, GUS i innych zgodnie z wymogami prawa.

  • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, kompleksowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym: sprawozdawczość, deklaracje, rozliczenia, teczki pracownicze, sprawy ZUS.

  • Przygotowywanie raportów menedżerskich.

  • Obsługa audytów księgowo-podatkowych.

  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi w zakresie wykonywanych obowiązków.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • Min. 5-letnie doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowego

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego – warunek konieczny

  • Bardzo dobra, czynna znajomość przepisów prawa niezbędnych do samodzielnego prowadzenia księgowości spółki i jej spraw podatkowych

  • Bardzo dobra znajomość programów księgowych oraz programu Excel

  • Samodzielność w działaniu, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość zagadnień dotyczących transakcji z kontrahentami zagranicznymi (WNT, WDT)

Mile widziane

  • Doświadczenie w sporządzaniu wycen projektów

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Program rekomendacji pracowników,

  • Dofinansowanie nauki języków,

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Owocowe dni.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program rekomendacji pracowników

  • Elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą