Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Stecol Corporation

Aleje Jerozolimskie 176

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki.

  • Ewidencjonowanie operacji księgowych.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT/VAT/JPK/PCC/podatek akcyzowy).

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.

  • Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.

  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych.

  • Współudział w tworzeniu sprawozdań finansowych.

  • Sprawozdawczość - GUS i NBP.

  • Udział we wdrożeniach systemów informatycznych oraz rozwój nowoczesnych narzędzi zarządzania informacją i raportowania w całej organizacji.

  • Rozwijanie polityki rachunkowości.

  • Kontakt z podmiotami publiczno-prawnymi/ urzędami skarbowymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku min. 3 lata,

  • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości, mile widziana znajomość MSR

  • znajomość obsługi komputera (MS Office), dobry Excel,

  • znajomość systemów finansowo – księgowych,

  • wykształcenie wyższe,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dokładność, skrupulatność,

  • mile widziane doświadczenie w firmach budowlanych

  • dobra organizacja, samodzielność i inicjatywa.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Pakiet opieki medycznej

  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę pracy

  • Dodatek za staż pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Przewiń do profilu firmy