Księgowa / Księgowy

Media Markt

Media Markt

Aleje Jerozolimskie 179

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie bieżących dokumentów w dziale Zobowiązań Kosztowych

  • Kompleksowa obsługa w obszarze środków trwałych

  • Księgowanie faktur z tytułu nabycia usług i towarów w kraju i za granicą

  • Kontrola faktur i dokumentów kosztowych oraz kwalifikacja podatkowa

  • Analiza i rozliczanie kont Księgi Głównej

  • Przygotowywanie zleconych zestawień tabelarycznych i raportów

  • Księgowanie i ewidencja pozostałych kosztów

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza z zakresu środków trwałych poparta min. 3 letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu SAP/FI

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej z uwzględnieniem wpływu na pracę innych członków zespołu

  • Umiejętność samokształcenia i wyszukiwania potrzebnych informacji

  • Samodzielność, rzetelność, terminowość i umiejętność analizy

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa/żywieniowa do wyboru

  • Ubezpieczenie na życie

  • Praca w systemie hybrydowym

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji

  • Kompleksowe wdrożenie i wsparcie opiekuna onboardingowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • karta sportowa/żywieniowa

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z Managerem działu i HR

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoją aplikację!

Media Markt

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, bo przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to Twój cel. Na początek wdrożysz się w życie naszej firmy. Poznasz naszą kulturę, wartości, nasze cele i misję. Poznasz też szczegółowo obszar swojej odpowiedzialności.

Przewiń do profilu firmy