Księgowa / Księgowy

Dalkia Polska Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych oraz zakupowych, prowadzenie i weryfikowanie ewidencji środków trwałych, RMK

  • terminowe przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT) oraz statystycznych (GUS)

  • pomoc przy sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych

  • monitorowanie zmian w przepisach i wprowadzanie w spółce stosownych rozwiązań

  • rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych oraz wyciągów bankowych

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, urzędy skarbowe

  • przygotowywanie raportów/zestawień zgodnie z potrzebami spółki

  • wsparcie głównego księgowego w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii: rachunkowości, finansów itp.

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku na poziomie co najmniej księgowej / księgowego (warunek konieczny)

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość aktualnych przepisów rachunkowych i podatkowych (CIT, VAT)

  • praktyczna znajomość MS Excel (funkcje, wyszukania i sumy, tabele przestawne)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • dokładność i sumienność, terminowość, spostrzegawczość, zdolności analityczne

To oferujemy

  • przejrzyste warunki zatrudnienia

  • rozwój kompetencji i zdobywanie doświadczeń w realizacji projektów dla branży energetycznej i przemysłowej

  • współpracę i wymianę doświadczeń w międzynarodowej grupie kapitałowej

  • partnerską atmosferę pracy

  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, opiekę medyczną, karty sportowe, szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Dalkia Polska Solutions sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Dalkia należącej do koncernu EDF. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i wykorzystaniu nowoczesnych technologii Grupa zapewnia swoim klientom możliwość kontroli całego łańcucha energetycznego (od dostaw energii po optymalizację jej zużycia) oraz wsparcie w procesach transformacji energetycznej. Jest to możliwe dzięki pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i specjalizacje.

Przewiń do profilu firmy