Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

PGB Human Resources

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Rekrutujemy dla

naszych Klientów - międzynarodowego biura rachunkowego (Wrocław), firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (Piła) oraz międzynarodowej firmy z sektora technicznego (Warszawa).

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i dekretacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT i innych,

  • bieżąca i okresowa weryfikacja oraz uzgadnianie sald kont księgowych, rozrachunków, rejestrów,

  • zarządzaniem kilkuosobowym zespołem księgowym,

  • ścisła współpraca z organami podatkowymi,

  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • kontakt z Klientem.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie kierunkowe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego (lokalizacja Warszawa oraz Piła),

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra organizacja pracy,

  • pozytywne nastawienie.

Pracodawca oferuje

  • długofalową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji,

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,

  • szkolenia branżowe.