Logo Pracuj.pl

Księgowa/Księgowy

getsix Warszawa sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek
  • Prowadzenie i kontrolę ewidencji VAT
  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT i CIT
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Współpracę z klientami, urzędami i instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i staranność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Wymagane dokumenty:

1. CV

2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych wg wzoru zamieszczonego poniżej. Jednakże prosimy o podpisanie i odesłanie tej zgody jedynie wówczas, gdy Kandydat chce wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez naszą Spółkę lub gdy dokumenty rekrutacyjne z jakiś przyczyn będą zawierać dane wrażliwe tj. szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (niemniej jednak zaznaczamy, że Spółka nie oczekuje i nie wymaga umieszczania tego typu danych w CV i dokumentach rekrutacyjnych):

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w toku rekrutacji

o Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie, przez getsix Warszawa sp. z o.o. w Warszawie (ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.*

o Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie, przez getsix Warszawa sp. z o.o. w Warszawie (ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa) w celu udziału w dalszych procesach rekrutacji.*

*Proszę zaznaczyć właściwe

Miejscowość i data: _________________ Podpis: ____________________

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

getsix Warszawa sp. z o.o.

getsix Warszawa Sp.zo.o. jest doświadczonym , silnym partnerem biznesowym oferującym szeroki wachlarz usług w dziedzinie finansów i księgowości, obsługi kadrowo- płacowej, doradztwa biznesowego i konsultingu dla zagranicznych inwestorów na terenie Polski.

Księgowa/Księgowy, Warszawa