Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

Thames sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
  • zarządzanie finansami (budżetowanie, analizy finansowe, sprawozdawczość finansowa)
  • weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów
  • przygotowywanie odpowiednich deklaracji i formularzy PIT, CIT, VAT, PCC, NIP-8 i inne;
  • sporządzanie pism urzędowych;
  • sporządzanie bieżących i okresowych jednostkowych sprawozdań finansowych;
  • udział w tworzeniu i doskonaleniu istniejącej polityki rachunkowości i systemu obiegu dokumentów zgodnych z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym;
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego, kontrola dokumentów i księgowań, analiza i uzgadnianie rozrachunków;
  • automatyzacja procesów zachodzących w dziale księgowości
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych firmy;
  • przestrzeganie właściwego obiegu dokumentów;
  • współpraca z organami administracji państwowej, bankami, kooperantami firmy i instytucjami finansującymi projekty;
  • reprezentowanie firmy przed organami kontrolnymi;
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu;
  • wsparcie decyzyjne dla Zarządu;
  • wsparcie współpracowników w kwestiach związanych z rozliczeniami;
  • zgłaszanie należności;
  • opiniowanie umów pod względem finansowo-podatkowym;
  • prowadzenie kadr i płac;

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości;
  • bardzo dobra znajomość ustaw podatkowych w szczególności: VAT, PIT, CIT;
  • kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodyscyplina;
  • umiejętność pracy pod dużą presją czasu;
  • zdolności analitycznego myślenia;
  • dokładność, skrupulatność, umiejętności organizacyjne;
  • znajomość księgowania projektów unijnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • praca w firmie rodzinnej;
  • kluczowe stanowisko w grupie Spółek;
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym możliwość samodzielnego wyboru szkoleń;
  • pracę w przyjaznej domowej atmosferze;
  • dużą samodzielność i bezpośrednią współpracę z Zarządem;
  • praca w młodym zespole księgowych

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Rekrutacja będzie prowadzona w sposób online, drugi etap osobiście. Prosimy o przesłanie CV w języku polskim zawierającego zgodę na przetwarzanie danych. Twoje dane będzie przetwarzać Thames Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Po zakończonym procesie rekrutacji wszystkie przesłane CV zostaną wykasowane.

Jesteśmy młodą siecią żłobków działających na terenie woj. podlaskiego, mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego, łódzkiego, małopolskiego, dolnośląskiego z planami dalszego rozwoju sieci. Poszukujemy osoby, która wesprze markę w rozwoju dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu a także będzie odpowiedzialna za bieżące zarządzanie siecią.

Księgowa / Księgowy, Warszawa