Ta oferta pracy jest nieaktualna od 870 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa - Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Concare IT to międzynarodowy dostawca usług i rozwiązań CRM. Dostarczamy wydajnych rozwiązań dla dużych i średnich przedsiębiorstw na całym świecie. Działamy na rynku już od 15 lat, ciesząc się dużym uznaniem naszych partnerów i klientów w Polsce i za granicą.
Nasze oddziały zlokalizowane są w Danii, Wielkiej Brytani, Niemczech, Włoszech oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Nasz polski zespół liczy ponad 100 osób i składa się z doświadczonych administratorów, architektów, inżynierów oraz programistów, posiadających doświadczenie w różnych sektorach i branżach.

Obecnie do naszego działu księgowości poszukujemy:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Nr. Ref: A/05/15

Zadania:

  • Ksiegowanie operacji gospodarczych i finansowych w zakresie AP/AR/GL;
  • Procesowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Rekoncyliacja zapisów na kontach księgowych;
  • Sporządzanie zeznań podatkowych VAT, CIT;
  • Aktywne uczestnictwo w zamknięciu miesiąca/kwartału;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi;
  • Uczestnictwo w projektach zmian i usprawniania procesów, kierowanie małymi projektami usprawniającymi procesy;
  • Inne zadania zlecenoe przez bezpośredniego przełożoneg.

Oczekiwania:

  • 3-5 lat doswiadczenia w Ksiegowosci/Controllingu;
  • Ugruntowana wiedza za zakresu VAT, CIT, księgowości i controlling;
  • Wyksztalcenie wyzsze z zakresu Finansow i Rachunkowosci;
  • Bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego w mowie i pismie;
  • Bardzo dobra znajomosc pakietu MS Office, szczegolnie Excel;
  • Odpowiedzialność i dokładność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znakomita komunikacja i umiejetonsci interpersonalne;
  • Umiejetnosc pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w rozwiajającej się firmie;
  • Pracę w miedzynarodowym środowisku;
  • Możliwość podróżowania;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji;
  • Możliwośc rozwoju w strukturach firmy;
  • Przyjazną atmosferę :)
  • Dobrze zaopatrzoną kuchnię :)

Jeśli uważasz, że oferta kierowana jest do Ciebie, skontaktuj sie z naszym działem rekrutacji i prześlij swoje CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się