Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa - Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Concare IT to międzynarodowy dostawca usług i rozwiązań CRM. Dostarczamy wydajnych rozwiązań dla dużych i średnich przedsiębiorstw na całym świecie. Działamy na rynku już od 15 lat, ciesząc się dużym uznaniem naszych partnerów i klientów w Polsce i za granicą.
    Nasze oddziały zlokalizowane są w Danii, Wielkiej Brytani, Niemczech, Włoszech oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
    Nasz polski zespół liczy ponad 100 osób i składa się z doświadczonych administratorów, architektów, inżynierów oraz programistów, posiadających doświadczenie w różnych sektorach i branżach.

    Obecnie do naszego działu księgowości poszukujemy:

    Księgowa / Księgowy
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr. Ref: A/05/15

    Zadania:

    • Ksiegowanie operacji gospodarczych i finansowych w zakresie AP/AR/GL;
    • Procesowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
    • Rekoncyliacja zapisów na kontach księgowych;
    • Sporządzanie zeznań podatkowych VAT, CIT;
    • Aktywne uczestnictwo w zamknięciu miesiąca/kwartału;
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi;
    • Uczestnictwo w projektach zmian i usprawniania procesów, kierowanie małymi projektami usprawniającymi procesy;
    • Inne zadania zlecenoe przez bezpośredniego przełożoneg.

    Oczekiwania:

    • 3-5 lat doswiadczenia w Ksiegowosci/Controllingu;
    • Ugruntowana wiedza za zakresu VAT, CIT, księgowości i controlling;
    • Wyksztalcenie wyzsze z zakresu Finansow i Rachunkowosci;
    • Bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego w mowie i pismie;
    • Bardzo dobra znajomosc pakietu MS Office, szczegolnie Excel;
    • Odpowiedzialność i dokładność;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Znakomita komunikacja i umiejetonsci interpersonalne;
    • Umiejetnosc pracy w zespole;
    • Dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w rozwiajającej się firmie;
    • Pracę w miedzynarodowym środowisku;
    • Możliwość podróżowania;
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji;
    • Możliwośc rozwoju w strukturach firmy;
    • Przyjazną atmosferę :)
    • Dobrze zaopatrzoną kuchnię :)

    Jeśli uważasz, że oferta kierowana jest do Ciebie, skontaktuj sie z naszym działem rekrutacji i prześlij swoje CV.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )