Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/ Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    New Age Media Sp. z o.o. -należy do Grupy Kapitałowej Cinema City. Powstała w 2002 r. z inicjatywy ludzi, których łączy pasja kina. Zespół New Age Media dzieli się swoją fascynacją kinem z Klientami. Jednocześnie utrzymując niezaprzeczalna pozycję lidera na rynku kinowym. Posiada 70% wszystkich ekranów multipleksowych w Polsce.

    KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z polskimi przepisami
    • księgowanie i kontrola środków trwałych
    • uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków
    • sporządzanie deklaracji podatkowych
    • sporządzanie raportów finansowych
    • wystawianie faktur sprzedażowych
    • księgowanie wyciągów bankowych

    Wymagania:

    • minimum dwa lata doświadczenia w dziale księgowości,
    • wykształcenie kierunkowe z obszaru finansów i rachunkowości,
    • znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel,
    • mile widziana obsługa programu księgowego EXACT,
    • sumienność i zaangażowanie w realizację zadań.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych.

    Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".