Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lucre - Usługi Księgowe Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Księgowa / Księgowy to stanowisko dla osób odpowiedzialnych za kompleksową obsługę jednego lub większej liczby obszarów księgowości, wśród których znajdują się m.in. podatki, należności, zobowiązania, środki trwałe, itp. Ilość i rodzaj powierzonych obowiązków zależy od wielkości i specyfiki branży, w której działa firma naszego Klienta.

    Obowiązki:

    • prowadzenie Ksiąg Rachunkowych
    • rozliczanie Ksiąg Przychodów i Rozchodów
    • wystawianie faktur
    • wyliczanie wynagrodzeń
    • przygotowywanie deklaracji ZUS (Płatnik), PIT, CIT, VAT
    • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
    • przygotowywanie przelewów
    • przygotowywanie umów (o pracę, cywilnoprawnych)
    • bieżący kontakt z Klientami
    • współpraca z Urzędami
    • przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości i finansów
    • znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, Internet)
    • znajomość obsługi programów finansowo-księgowych
    • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • dokładność, terminowość, odpowiedzialność
    • samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole

     Mile widziane:

    • doświadczenie na stanowisku księgowego/młodszego księgowego w biurze rachunkowym
    • doświadczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych
    • znajomość obsługi programów Symfonia, Płatnik
    • posiadanie certyfikatu Ministra Finansów, uprawniającego do usługowego
    • prowadzenia ksiąg rachunkowych

    W zamian oferujemy:

    • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • bezpłatną opiekę medyczną, po 3 miesięcznym okresie próbnym
    • pracę w profesjonalnym zespole

    CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.