Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy

HarperCollins Polska Sp. z o.o.O firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Międzynarodowe wydawnictwo HarperCollins Polska poszukuje od zaraz odpowiedniej osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Dekretowanie kosztów, księgowanie w systemie fin.-księg., kontrola sald, wystawianie not
  • Planowanie i kalkulacja rezerw
  • Raportowanie NBP, GUS
  • Raporty ad hoc

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia)
  • Doświadczenie min. 3-letnie (w branży wydawniczej będzie istotnym atutem)
  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra znajomość programu Symfonia jest warunkiem koniecznym
  • Biegłe posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Access)
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum intermediate
  • Wysoka kultura osobista
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony 1,5 roku, z możliwością przedłużenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • Pracę w zgranym zespole
  • Wysoką kulturę pracy

Ogłoszenie archiwalne