Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa / Księgowy

RETS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Spółka  RETS oferuje szeroki wachlarz usług specjalistycznych z zakresu technicznej obsługi obiektów.

Została stworzona po to, by utrzymywać pełną sprawność zaawansowanych technologicznie budynków biurowych, handlowych, logistycznych, mieszkaniowych.

Odbiorcami tych usług są korporacje międzynarodowe, właściciele nieruchomości oraz fundusze inwestycyjne.

RETS to gwarancja jakości.

Obowiązki:

  • kompleksowa i terminowa ewidencja dowodów księgowych
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • rozliczenie kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami
  • kontrola poprawności dokumentacji księgowej
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i roku
  • wsparcie działu kadr

Wymagania:

  • minimalnie wykształcenie średnie w zakresie rachunkowości i finansów, mile widziane wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w dziale księgowości
  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego
  • doświadczenie w obsłudze systemów księgowo-finansowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • konsekwencja w działaniu, cierpliwość i skrupulatność
  • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej usługi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Pracę w ambitnym, zgranym zespole nastawionym na współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne