Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

ONE DOLLAR GROUP SP. Z O.O.O firmie

ONE DOLLAR GROUP SP. Z O.O.

Aleje Jerozolimskie 200

Warszawa

Główne obowiązki:

  • księgowanie dokumentów sprzedaży oraz zakupu,
  • uzgodnienie stanów magazynowych i rozliczeń z klientami,
  • kontrola rozrachunków,
  • sprawdzanie rejestrów VAT,
  • przygotowanie danych do sporządzenia informacji VAT UE
  • realizacja bieżących zadań działu księgowego,
  • odpowiedzialność za korespondencję.

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa: Word, Excell,
  • znajomość Wf-Mag, Wf-Fakir będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • wykazywanie inicjatywy i zaangażowania.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy.

Mile widziani absolwenci szkół ekonomicznych.

W przypadku osób posiadających wiedzę teoretyczną z zakresu rachunkowości i podatków, brak doświadczenia nie będzie przeszkodą w zatrudnieniu.

Kandydaci proszeni są o podanie oczekiwanej, miesięcznej kwoty brutto wynagrodzenia.

Ogłoszenie archiwalne