Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

RINGO sp. z o.o.O firmie

2 5004 850 / mies. (zal. od umowy)
  • Mokotowska 4/6
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista

RINGO sp. z o.o.

Mokotowska 4/6

Warszawa

Biuro rachunkowe RINGO zatrudni na stanowisku Księgowy / Księgowa.

Tworzymy spokojne miejsce pracy. Jesteśmy 4-osobowym zespołem pracującym w różnych wymiarach czasu.
Możemy zagwarantować miłą atmosferę i efektywne wsparcie w rozwiązywaniu problemów.
Oferujemy możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w różnych obszarach, dzięki zróżnicowanej grupie klientów (fundacje i stowarzyszenia, indywidualna działalność gospodarcza, spółki).
Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu ułatwiającym wykonywanie zadań zawodowych.

Przewidywany zakres obowiązków:

  • analiza i uzgadnianie rozrachunków
  • kontakt w sprawie brakujących dokumentów
  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i deklaracji ZUS
  • sporządzanie raportów i sprawozdań
  • archiwizacja dokumentów
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowo-płacowego

Nasze oczekiwania to:

  • znajomość zagadnień księgowych, podatkowych i kadrowo-płacowych w zakresie umożliwiającym wykorzystanie w codziennej pracy
  • praktyczna znajomość pakietu Office: Word oraz Excel
  • dokładność, komunikatywność, wytrwałość
  • chęć do uczenia się, gotowość do zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi, gdy się czegoś nie wie
  • umiejętność zachowania tajemnicy zawodowej, dyskrecja

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w księgowości
  • doświadczenie w pracy z Comarch ERP Optima

Wymiar czasu pracy:

  • od 1/2 do 4/5 etatu (20-32 godz. w tygodniu)
  • jesteśmy otwarci na elastyczne godziny pracy (w ciągu dnia)

Wynagrodzenie:

  • w przedziale 1800 - 3500 zł netto, w zależności od wymiaru zatrudnienia, umiejętności i zakresu obowiązków
  • fundusz szkoleniowy

Miejsce pracy:

  • obok stacji Metro Politechnika, część pracy może być wykonywana zdalnie.

Ogłoszenie archiwalne