Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

BLK TRADING sp. z o.o.O firmie

7 0009 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Aleje Jerozolimskie 162
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

BLK TRADING sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 162

Warszawa

BLK Trading Sp. z o.o. jest przedstawicielem Białoruskiego Koncernu Leśnego,

firmą handlową, działającą w branży drewnianej.

Księgowa/y

   Miejsce pracy: Warszawa aleje Jerozolimskie 162

Zakres obowiązków:

  • księgowanie i rozliczanie WB
  • księgowanie faktur kosztowych w tym importu usług
  • wystawianie faktur wewnętrznych
  • bieżąca analiza, rozliczanie i uzgadnianie sald rozrachunków z dostawcami i odbiorcami oraz pozostałych kont rozrachunkowych w ramach prowadzonych zapisów księgowych
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku
  • inne prace zlecane przez Główną Księgową

Wymagania:

  • bardzo dobra praktyczna znajomość programu Comarch ERP Optima
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości
  • znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT) oraz Ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, terminowość, rzetelność, dokładność, elastyczność w działaniu, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • znajomość obsługi MS Office, MS Excel

Wskazana:

  • znajomość zasad rozliczania importu usług
  • znajomość zasad rozliczania różnic kursowych
  • znajomość j. rosyjskiego w stopniu podstawowym

Co oferujemy?

  • Wsparcie doświadczonej kadry managerskiej;
  • Unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów w branży;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań;
  • Pracę w otwartej kulturze biznesowej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole;
  • Doskonałą lokalizację biura w okolicach Blue City;

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim zawierającego zgodę na przetwarzanie danych.

Ogłoszenie archiwalne