Ta oferta pracy jest nieaktualna od 582 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa\Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    The Tides Property Group Spółka akcyjna Sp. K.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (zakup, sprzedaż)
    • Uzgadnianie zapisów kont księgi głównej
    • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych (złotówkowych i walutowych)
    • Sporządzanie deklaracji VAT
    • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych
    • Przygotowywanie płatności i współpraca z bankami
    • Uzgadnianie sald należności / zobowiązań z kontrahentami

    Wymagania:

    • Doświadczenie w księgowości min. dwa lata
    • Mile widziana znajomość programów Symfonia i Excel
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijających się firmach
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Dobrą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.