Ta oferta pracy jest nieaktualna od 280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa\Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

The Tides Property Group Spółka akcyjna Sp. K.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (zakup, sprzedaż)
  • Uzgadnianie zapisów kont księgi głównej
  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych (złotówkowych i walutowych)
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych
  • Przygotowywanie płatności i współpraca z bankami
  • Uzgadnianie sald należności / zobowiązań z kontrahentami

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości min. dwa lata
  • Mile widziana znajomość programów Symfonia i Excel
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijających się firmach
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się