Ta oferta pracy jest nieaktualna od 515 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa City Service
    łączy spółki
    świadczące usługi tj.:
    Fakty o nas:
    Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi, publicznymi, komercyjnymi
    Działamy na terenie Polski, Litwy Łotwy, Rosji oraz Hiszpanii
    Działalność ciepłownicza
    na podstawie koncesji na wytwarzanie, przesyłanie, dystrybucję ciepła oraz obrót nim
    Opiekujemy się budynkami
    o powierzchni ponad 30 mln m2
    Techniczna obsługa nieruchomości mieszkalnych, publicznych, komercyjnych
    W Polsce posiadamy 21 oddziałów, 110 biur
    Pogotowie techniczne 24h 7 dni w tygodniu
    W Polsce zatrudniamy około 1000 pracowników, jako Grupa zatrudniamy 6 tysięcy pracowników

    Grupa City Service Polska w związku z dynamicznym rozwojem
    poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    prowadzenie pełnej księgowości Wspólnot Mieszkaniowych:

    • księgowanie dokumentów zakupu, wyciągów bankowych,
    • rozliczanie mediów (liczniki wody, ciepła, energii elektrycznej),
    • wystawianie dokumentów sprzedaży,
    • bieżąca obsługa interesantów.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego,
    • wiedzy i doświadczenia w zakresie obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości mieszkalnych,
    • znajomości zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych,
    • doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • znajomości obsługi programu DOM (mile widziana),
    • bardzo dobrej znajomości MS Office,
    • mile widziane prawo jazdy kat. B,
    • umiejętności w zakresie obsługi klienta.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie CV i listu motywacyjnego w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.