Ta oferta pracy jest nieaktualna od 329 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-07-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 46173
    Praca stała
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • przetwarzanie faktur w systemie SAP,
    • księgowanie faktur zakupowych,
    • kontakt z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
    • uzgadnianie kont zobowiązań,
    • monitoring terminowego regulowania zobowiązań,
    • realny wpływ na poprawę jakości procesów księgowych,
    • udział w przenoszeniu procesów księgowych z innych spółek Grupy,
    • przygotowywanie raportów w ramach pracy w dziale zobowiązań,

    Oczekiwania:

    • roczne doświadczenie w dziale księgowości,
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku ekonomicznym,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
    • znajomość systemu SAP – mile widziana,
    • skrupulatność oraz dobra organizacja czasu pracy,

    Oferta:

    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • bogaty pakiet benefitów pracowniczych,
    • pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji,
    • wynagrodzenie w przedziale 5000 – 6000 zł brutto – w zależności od doświadczenia zawodowego.

    Zgodnie z obowiązującym prawem, Randstad nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za udział w procesie rekrutacji.
    Sun Sun Sun Sun Sun