Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ghelamco Poland, wiodący inwestor i deweloper na rynku polskim i międzynarodowym, zwycięzca prestiżowej nagrody MIPIM Awards 2017 w kategorii na najlepszy budynek biurowy na świecie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Cel stanowiska: prowadzenie pełnej księgowości spółek projektowych.

    Opis stanowiska:

    • samodzielne prowadzenie księgowości spółek projektowych,
    • przygotowywanie raportów grupowych,
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
    • księgowanie faktur kosztowych i przychodowych,
    • księgowanie wyciągów bankowych,
    • naliczanie amortyzacji od środków trwałych,
    • naliczanie różnic kursowych,
    • archiwizacja dokumentów,
    • kontakty z kontrahentami oraz windykacja należności,
    • sporządzanie raportów zarządczych,
    • przygotowywanie i weryfikacja faktur oraz not korygujących,
    • bieżące wsparcie przełożonych w zleconych zadaniach.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe magisterskie - ekonomia, finanse,
    • min. 3 lata doświadczenia w dziale księgowości,
    • mile widziana znajomość programu księgowego Perseus, systemu HFM,
    • dobra znajomość MS Excel,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • mile widziany ukończony kurs głównego/samodzielnego księgowego lub posiadanie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg,
    • dokładność, skrupulatność, sumienność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność myślenia analitycznego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w miłej atmosferze,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, lekcje angielskiego),
    • Pracę w dogodnej lokalizacji (metro Rondo Daszyńskiego),
    • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy.

    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj, Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Ghelamco Poland z siedzibą w Warszawa 00-844, Pl. Europejski 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.