Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    V.Laboratories Sp z o.o. sp.k

    V.Laboratories Sp z o.o. Sp.k poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • księgowanie faktur kosztowych
    • księgowanie przyjęć towarów
    • rozliczanie pracowników delegacje krajowe i zagraniczne
    • księgowanie wyciągów bankowych
    • tworzenie zestawień w Excelu
    • pomoc przy zamknięciu miesiąca i roku
    • nadzór nad ewidencją magazynową
    • analiza kont, uzgadnianie sald

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY

    • doświadczenia min. 1 rok
    • dokładności i odpowiedzialności
    • mile widziana znajomość systemu Comarch ERP

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”